XO FM
OFFLINE LIVE

XO FM

XO FM ir viena no Latvijas radiostacijām, kas savā programmā piedāvā daudzveidīgu mūzikas izlasi, tostarp populāro mūziku, hītus un klasiskās dziesmas no dažādiem laikmetiem. Stacija izceļas ar mūsdienīgu un dinamisku pieeju, cenšoties piesaistīt plašu klausītāju auditoriju, īpašu uzmanību pievēršot jauniešiem un tiem, kas meklē svaigu un aktuālu mūzikas saturu.

XO FM programmu klāsts ietver dzīvas raidījumus, kurās piedalās gan vietējie, gan starptautiskie mākslinieki, kā arī raidījumus ar interesantiem viesiem, aktuālām diskusijām un iespēju klausītājiem piedalīties caur interaktīvām spēlēm un konkursiem. Radiostacija arī nepieļauj ziņu un sabiedrisko notikumu apskatus, nodrošinot klausītājiem informāciju par aktuālajiem notikumiem Latvijā un pasaulē.

XO FM vēršas pie klausītājiem, kas vērtē kvalitatīvu mūziku un grib būt informēti par jaunākajām tendencēm mūzikā un kultūrā. Stacija ir pazīstama ar savu mūzikas selekciju, kas rūpīgi atlasīta, lai apmierinātu dažādas gaumes un intereses, vienlaikus piedāvājot kaut ko jaunu un svaigu mūzikas ainā.