Star FM
OFFLINE LIVE

Star FM

Star FM ir populāra komerciāla radiostacija Latvijā, kas piedāvā plašu mūzikas, izklaides un ziņu programmu klāstu. Stacija ir zināma ar savu jaunāko un populārāko hitu rotāciju, kā arī ar dažādām dzīvām raidierakstiem, kurās piedalās gan vietējie, gan starptautiskie mākslinieki. Star FM programmā iekļautas arī aktuālās ziņas, intervijas ar sabiedrībā zināmām personībām un ekspertiem, kā arī diskusijas par svarīgiem sociāliem un kultūras jautājumiem.

Viens no Star FM mērķiem ir nodrošināt klausītājiem aktuālu un izklaidējošu saturu, kas atbilst mūsdienu klausītāju gaumei un interesēm. Stacija cenšas veidot kopienas sajūtu, piedāvājot klausītājiem iespēju piedalīties konkursos, sociālajos projektos un citās aktivitātēs.

Star FM ir viena no stacijām, kas spēj sasniegt plašu klausītāju auditoriju visā Latvijā, pateicoties tās plašajam raidījumu diapazonam un modernajai pieejai radio veidošanā. Stacija pielāgo savu programmu, lai apmierinātu dažādu vecuma grupu klausītājus, pievēršot uzmanību gan jaunākajām mūzikas tendencēm, gan laika pārbaudītiem hitiem.