KLCS TV veido nākotni ar Aveco apraides automatizācijas sistēmu

Čehijas uzņēmums Aveco, viens no vadošajiem pasaules apraides automatizācijas sistēmu ražotājiem, paziņoja, ka pazīstamā ASV televīzijas kompānija KLCS TV (Losandželosa) ir izveidojusi vienotu informācijas un ražošanas vidi, balstoties uz tās risinājumiem. Platformas galvenie elementi ir daudzām prestižām balvām novērtētā ētera vadības sistēma, kā arī Aveco MAM sistēma, kas nodrošina izkliedētu uzglabāšanu, mediju datu meklēšanu un pilnīgu satura pārvaldības brīvību.

Pašlaik KLCS TV rīcībā ir pilnībā funkcionējošs apraides komplekss un tas ir Amerikas Savienoto Valstu nekomerciālās televīzijas pakalpojuma PBS biedrs. Televīzijas kompānija atrodas Kalifornijā un katru gadu ražo vairāk nekā 700 stundas dažādu izglītojošu, informatīvu, sporta un izklaides programmu.

Aveco tika dibināts 1992. gadā profesionāļiem no Čehijas Televīzijas institūta. Ražotājs ir veiksmīgi pārvarējis 25 gadu slieksni, pateicoties iespaidīgam risinājumu portfelim un nenovērtējamai pieredzei, kas gūta dažādās pasaules malās. Uzņēmums koncentrējas uz MAM sistēmu izstrādi, televīzijas programmu automātiskās izlaišanas sistēmu realizāciju un atbalstu dažāda mēroga mediju spēlētājiem.

Ar augstām tehnoloģijām un top-klases zināšanām uzņēmums nodrošina vairāk nekā 300 klientus Eiropā, ASV, Āzijā un Āfrikā, starp kuriem ir gan reģionālie apraides uzņēmumi, gan gigantiski mediju holdingi, kas pārvalda vairāk nekā 60 televīzijas kanālus.

Neatkarīgi no apraides uzņēmumu specializācijas (vai tas ir ziņu, mūzikas, izklaides kanāls vai teleshops), Aveco palīdz tiem kļūt par īstām satura ražošanas fabrikām, ļaujot apstrādāt un piegādāt to maksimāli efektīvi un uzticami.

Būdams tehnoloģiju līderis desmitiem gadu, KLCS TV turpina atjaunot un instalēt savas klases progresīvāko aprīkojumu. KLCS TV operāciju un biznesa procesu optimizācijas atslēga kļūst par integrāciju Aveco sistēmā ar Social Media Gateway tehnoloģiju veiksmīgai satura veicināšanai populārās sociālajās tīklos.

“Mūsu uzņēmums pārgāja uz failorientētiem darba procesiem jau pirms 15 gadiem. Tagad mēs esam vērsti uz radikālu modernizāciju un esam nonākuši pie secinājuma, ka jaunāko tehnoloģiju izmantošana ne tikai palielina produktivitāti, bet arī atver plašas iespējas satura monetizācijai,” uzsver Alans Popkins (Alan Popkin), KLCS ražošanas un tehniskā kompleksa direktors.

“Pēc tam, kad mēs detalizēti izpētījām un izmēģinājām daudzas apraides automatizācijas sistēmas, kas pieejamas tirgū, KLCS komanda pieņēma apzinātu lēmumu par labu Aveco platformai. Svarīga Aveco apraides automatizācijas sistēmas priekšrocība ir iespēja pielāgot tās funkcionalitāti un interfeisu, lai risinātu televīzijas kompānijas individuālās vajadzības. Tās atvērtība ļauj integrēt dažādas komponentes vienotā sistēmā, pat pakāpeniski ieviešot tos. Mums izšķirošs faktors bija Aveco platformu perspektivitāte – apraides nozare nepārtraukti attīstās, un mums vienmēr jābūt gataviem jaunam pārveidojumu vilnim, un mūsu ieguldījumiem jābūt droši aizsargātiem,” rezumē Alans Popkins.

Līdzās risinājuma pielāgošanai apraides automatizācijai konkrētām funkcionalitātes prasībām un iespējai palielināt kanālu skaitu, atbilstoši mediju kompānijas attīstībai, noliedzams priekšrocības ir atbalsts lielākajai daļai izplatīto failu kodeku un konteineru. Kanālus var piepildīt ar vienu un to pašu failu saturu, pat ja tie raida dažādos formātos, pateicoties spējai pārveidot mediju materiālus atskaņošanas laikā “lidotā”.

“Tādas funkcionalitātes iespējas kā RSS apstrāde un integrācija ar ētera plānošanas sistēmu Myers ProTrack programmu grafiku veidošanai ar kadru precizitāti atver mums jaunus horizontus mijiedarbībā ar auditoriju. Aveco automatizācijas sistēmu vienkārša izvēršana un to elastība vadīt dažādas ārējas ierīces padarīja mūsu izvēli acīmredzamu,” norādīja Alans Popkins.

“Inovāciju apņemšanās ļauj mums izveidot spēcīgas skalējamas daudzkanālu automatizācijas sistēmas gan mazām mediju kompānijām, gan milzīgiem apraides holdingiem. Mēs lepojamies, ka mūsu sistēmu programmatūras funkcionalitāte ir novērtēta atbilstoši. Mēs turpināsim transformēt mediju nozari, palīdzēt apraides uzņēmumiem saglabāt veiksmes viļņu un palielināt uzticību mūsu mērķauditorijai,” noslēdza Aveco prezidents Džims O’Braiens (Jim O’Brien).

“Aveco industriālie pārtraukumi” pēdējo 25 gadu laikā

  • Pirmās dinamiskās satiksmes pārvaldības interfeisa ieviešana pirms 20 gadiem
  • Pirmās ētera vadības sistēmas izvēršana, balstoties uz mākoņtehnoloģijām
  • Plašākās lietotāju interfeisu bibliotēkas izmantošana
  • Vienas no progresīvākajām integrētās atskaņošanas sistēmām, ko vadīja Harmonic serveri, izstrāde
  • Pirmās un vienīgās “pašatjaunošanās” apraides automatizācijas sistēmas ražošana
  • Pirmās ētera vadības platformas ar integrētu MAM sistēmu ražošana
  • Vienīgās ētera vadības sistēmas izstrāde, izmantojot Social Media Gateway tehnoloģiju, kas nodrošina automatizētu satura veicināšanu populārās sociālajās tīklos
  • Operētājsistēmas QNX ieviešana ētera vadības platformā, kas nav pakļauta vīrusiem un dažādām kaitīgām programmām
  • Apraides automatizācijas sistēmas ar klientu-servera arhitektūru izstrāde. Aveco klientu lietojumprogrammu kroplatformalitāte ļauj mediju kompānijām strādāt gan Windows, gan citās operētājsistēmās (Mac un Linux), kā arī izmantot mākoņdatošanas risinājumus ar galveno lietojumprogrammu virtualizāciju un attālinātu klienta piekļuvi.